Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

!!! kit HARMONY already at the store!!!


 

 prosím o radu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Pepette
CT member
CT member
Pepette


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 2011-02-24
Age : 74
Location : CZ

prosím o radu Empty
PostSubject: prosím o radu   prosím o radu I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:04 pm

Ahoj Zuzko, děkuju za kupon do shopu - hned jsem si stáhla tvůj kit Little piece of me - ale kam s ločkem, až ho udělám ? Zjistila jsem, že v "LO,s" nemám chlíveček .. mám si ho vyrobit sama, nebo to děláš nějak pro všechny ty? Doufám, že se nebudeš zlobit, že tě s tím otravuju, ale až pojedeme na ostro, tak budu potřebovat vědět, kam mám nahrávat svoje ločka .. Díky moc za odpověď, případně radu
Ahoj Pepette
Back to top Go down
Denny
CT member
CT member
Denny


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 2009-11-08
Location : Slovakia

prosím o radu Empty
PostSubject: Re: prosím o radu   prosím o radu I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:09 pm

Ahojček,
myslím, že nevadí, ak odpoviem za Zuzku. Kľudne si urob svoj "chlieviček" na Ločka a tam ukladaj. Urob si ho pod "LO´s" a tam pod "Creative team"
https://zuzanahdesigns.forumotion.com/f6-creative-team
Ja tam vkladám aj linky, na galérie kde som všade urobila na kit reklamu.

Keď je nový kit, tak hotové Lo hádžeme do témy, ktorú založí Zuzka, tam je vždy náhľad kitu, link a kupón (tentokrat ho poslala do PM). A keď máš hotové LO, tak ho tam vložíš, Zuzka si ich odtiaľ potom naťahá do shopu k náľhadu kitu.
wink1
Back to top Go down
Pepette
CT member
CT member
Pepette


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 2011-02-24
Age : 74
Location : CZ

prosím o radu Empty
PostSubject: Re: prosím o radu   prosím o radu I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:17 pm

Díky za radu Denny, právě před chvílí jsem si pod Lo,s ten svůj chlíveček nějak udělala, protože jsem tam potřebovala vložit svoje první LO - doufám, že je to tak správně. Linky jsem tam zatím nedávala, ale můžu je dodat
Měj se hezky a ahoj bye
Back to top Go down
Denny
CT member
CT member
Denny


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 2009-11-08
Location : Slovakia

prosím o radu Empty
PostSubject: Re: prosím o radu   prosím o radu I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:22 pm

Áno správne good

Pekný neskorý večer.
Back to top Go down
Sponsored content





prosím o radu Empty
PostSubject: Re: prosím o radu   prosím o radu I_icon_minitime

Back to top Go down
 
prosím o radu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: {your messages for ZuzanaH designs }-
Jump to: